משכורות עובדים ואסיפת נושים

Thursday 8 כMar, 2012

מכתב לעובדי בית הספר

עובדים יקרים שלום.
להלן כמה עדכונים לגבי התפתחות העניינים מהמתרחש בימים האחרונים:
1. משכורות: אתמול בערב הועברו משכורות לחשבונות הבנק שלנו, המשכורות הן עבור חצי חודש פברואר, החל מיום מינויו של עו”ד גינדס כנאמן. גינדס, כאמור התחייב לשלם לנו עבור חצי החודש הראשון ברגע שיתקבלו הכספים מההורים , ראו מסמך מצורף עם תגובתנו לעו”ד לגבי התשלום עבור חציו הראשון של החודש.

2. מכירת בית הספר: עו”ד גינדס הגיע להסדר מכירה של בית הספר, לרשת תיכוני טומשין. אנו שמחים על כל הצעת מכירה שמכבדת אותנו יחד עם ההסכם הקיבוצי, אך לא נוכל לקבל הצעה אשר פוגעת בזכויותינו כעובדים, בעת המכירה ו/או בעתיד. מכיוון שיש לנו דין קדימה בעניין ההסדרים המשפטיים וכספיים, יש לנו הזכות להטיל וטו על ההסדרים המוצעים, לכן לאחר התייעצות עם אנשי המקצוע המלווים אותנו, ובהמלצתם- אנו דוחים את ההצעה הזו. אנחנו באמת מאמינים כי יכולות להיות הצעות שהן יותר טובות עבורנו ודואגות גם לזכויות שלנו. במסמך המצורף תגובתנו להסדר המכירה. אנא קראו אותו בעיון.

3. קופות פנסיה: אנא בדקו מה קורה עם קופות הפנסיה שלכם (בעיקר כאלו שלא העבירו את הקופות שלהם למגדל מקפת), אמנם קיבלנו הבטחה שהכספים הועברו, אך הדבר לא בהכרח נכון. אז בבקשה, לפני שתפגעו מחוסר העברת כספים- אנא בדקו מה מצבכם מול החברה בה נמצאות הקופות שלכם.

4. תביעת חוב: בימים אלו נעמה ממשרדו של עו”ד אופיר רונן עובדת על תביעות החוב שלנו, ברגע שהיא תסיים את חלקה בהרכבת התביעה, היא תעביר לנו את התלושים מהשנים האחרונות. בעזרת התלושים ובעזרת טבלה מיוחדת שבנינו- כל אחד יוכל להשלים את תביעת החוב שלו באופן אישי. בתחילת השבוע נעדכן באופן מפורט יותר לגבי הדברים. למי שלא זוכר- צריך להביא תלוש משכורת של ינואר ביום ראשון (אפשר גם לסרוק ולשלוח אלינו), מי שלא מוצא או חושב שאין לו תלוש- נא להודיע לנו עד מחר!

קיראו את המכתב של ועד העובדים לעו”ד אהוד גינדס

מכתב לגינדס 8.3.12

אפשרות התגובות סגורה.