עדכון

Thursday 16 כFeb, 2012

16/2/12

עובדים יקרים שלום

היום התקיים דיון בבית המשפט בעניין ההקפאה ומינוי הנאמן.

השופט החליט להיענות להמלצתנו למינויו של עו”ד אהוד גינדס, אשר החל מיום ראשון יתחיל את תפקידו כנאמן לתקופת ההקפאה, ויהיה אחראי על  בניית תכנית הבראה כלכלית לבית הספר.

כמו שהצבענו במליאות בסניפים, וכמו שהתחייבנו בבקשה להקפאה- אנחנו חוזרים לעבוד החל מיום ראשון הקרוב.

בפגישה קצרה שנערכה עם עו”ד גינדס הבהרנו לו שמטרתנו העיקרית כרגע היא לשמור על החוזה הקיבוצי ועל היקפי המשרה של כל אחד מאיתנו, ולצד מטרה זו- גם לקבל תשלום מלא על ימי השביתה.

עו”ד גינדס הבטיח לעשות ככל שביכולתו לשמור על ההסכם הקיבוצי בהתאם לכספים שיעמדו לרשותו.

הועד עתיד לפגוש את עו”ד גינדס בתחילת השבוע הבא ולפתוח עמו במו”מ לקראת קבלת משכורת פברואר, וכמובן כדי לקבע את ביטחוננו התעסוקתי מוקדם ככל האפשר.

אמנם, מאבקנו לא הסתיים, דרך ארוכה עוד לפנינו, אבל משוכות גדולות מאחורינו.

חשוב שכל אחד יידע, כי עשינו כאן ביחד מהלך היסטורי: קבענו תקדים משפטי לא קטן, התקדים הוא שעובדים מבקשים הקפאה ולא פירוק. שנית, הוכחנו כי המקום הזה חשוב לנו מאוד, וכי המלחמה שלנו היא לא רק על סכומים, אלא גם על שמירה על יחודיותו של בית הספר, עבורנו ועבור התלמידים שלנו. כי אין מקום אחר.

מלבד כל אלו, הוכחנו כי כל מאמצי ההתארגנות וכל מה שעשינו בשנה הקודמת לקראת ההתאגדות והחתימה על הסכם קיבוצי- היו שווים את זה. הוכחנו כי עובדים חייבים לדאוג לעצמם, לקיים את הזכות החוקית שיש להם ולהתאגד במקום העבודה כדי לשמור על זכויותיהם – ומכך ינבע שיפור ואיכות גם לרווחת הנהנים משירותינו – התלמידים! בית הספר בנוי, קודם כל, על מוריו ועובדיו!

ועל כך נאמר כל הכבוד למי שהיה, תמך, הגיע, ובעיקר למי שלא הפסיק להאמין.

כמובן שנמשיך לעדכן אתכם,

שיהיה סוף שבוע טוב

ועד העובדים.

תגובה אחת »

חוה:

כל הכבוד לכם!!!
אתם מקור להשראה והוכחה לכך שאפשר להאמין בחשיבות העבודה החינוכית שאנחנו עושים מבלי לוותר על זכויותנו הבסיסיות!

20 בFebruary, 2012 | 01:18